Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

вівторок, 8 січня 2019 р.

08.01.2019р. Б. / Зустрічаючись з Послами, Папа також прокоментував ситуацію в Україні

Глава Католицької Церкви наголосив на сприянні мирним процесам через солідарність з найслабшими.

«Церква завжди поспішала з допомогою потребуючим, а сам Святий Престол протягом цих років став ініціатором різних проектів, спрямованих на підтримку найслабших, які отримали допомогу також від різних організацій на міжнародному рівні. Серед них хотів би згадати гуманітарну ініціативу в Україні на користь населення, яке, насамперед, у східних регіонах країни, страждає з причини війни, що триває вже майже 5 років та нещодавно мала деякий тривожний розвиток також і в Чорному морі», – сказав, серед іншого, Папа Франциск під час традиційної на початку року зустрічі з Дипломатичним корпусом, акредитованим при Святому Престолі.

Приймаючи Послів у понеділок, 7 січня 2019 р., та коментуючи ситуацію в Україні, Глава Католицької Церкви розповів, що завдяки активній участі католицьких Церков Європи та вірних з інших частин світу, що відгукнулися на його заклик з травня 2016 року, в співпраці з іншими конфесіями та міжнародними організаціями, здійснено ряд заходів з метою «конкретно вийти назустріч першочерговим потребам мешканців уражених територій, що є першими жертвами війни».

«Церква та її різні інституції, – сказав Папа, – й надалі здійснюватимуть цю свою місію, з наміром привернути увагу й до інших гуманітарних питань, між якими й те, що стосується долі полонених, які ще й досі є численними. Через свою діяльність і близькість з населенням Церква прагне безпосередньо і посередньо заохочувати до мирних шляхів подолання війни, шляхів, які шануватимуть справедливість і законність, включаючи міжнародну, що є основою безпеки та співжиття всього регіону. Для досягнення цієї мети важливими є засоби, що гарантують вільне здійснення релігійних прав».

Немає коментарів:

Дописати коментар