Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

четвер, 2 лютого 2017 р.

02.02.2017р. Б. / Звернення єпископату РКЦ з приводу загострення ситуації на фронті РУВ

Звернення з приводу загострення ситуації на фронті РУВ

Війна на сході України останніми днями, на жаль, знову загострилася, внаслідок чого четверо українських військових загинуло, а ще інші були поранені. Через обстріли Авдіївки велика територія залишилася без води, електрики й тепла.

Ми, римсько-католицькі єпископи в Україні, хочемо висловити співчуття всім, хто оплакує сьогодні близьких, жертв цієї трагедії. Церква не забуває про них – і молиться за тих, які віддали своє життя, і за тих, що страждають через наслідки боїв на окупованих територіях сходу України.

Також хочемо ще раз наголосити, як неодноразово це робили раніше, що жодна мета, політична чи соціальна, не виправдовує безумного страждання мирних громадян.

Україна дуже потребує миру. Ми знаємо, що справжній мир може дати їй лише Небесний Отець, але без нашої молитовної участі та духовної підтримки жодна ініціатива не досягне мети. Тому закликаємо всіх вірних Католицької Церкви до молитви за Батьківщину, аби Господь обдарував нас довгоочікуваним миром.

Пресвята Діво Маріє, молися за нас!

Львів, 1 лютого 2017 р.

1 коментар:

  1. Вельми перепрошую «римських єпископів», що уклали це «ЗВЕРНЕННЯ», за самовільне редагування тексту, але... всі речі необхідно називати своїми іменами, а не вигаданими на догоду батькові брехні...

    З повагою, сл.Б. Леонід.

    ВідповістиВидалити