Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 17 січня 2015 р.

17.01.2015р. Б. / Священик, який спілкується з вояками на передовій, закликає всіх до молитви

Отець Юстин Бойко, який перебуває у контакті з українськими військовими, які знаходяться на передовій лінії фронту, на своїй сторінці у Фейсбуці закликає до активізації молитви за мир і спокій в Україні, через активізацію ворога по усій лінії фронту.

"Розмовляю з хлопцями з різних частин по цілому периметрі фронту, не тільки в аеропорту. Дуже неспокійно всюди і це правда. Щось вороги задумали. Тому, ніколи не слід падати духом! Коли Господь з нами і маємо таких воїнів, все буде добре!

Але, я закликаю відновити, а хто не включився, включитися у цілодобові чування за мир і спокій в Україні, а особливо за наших воїнів, що Господь беріг їх. Це не обовязково робити групою з цілого світу. Розбийте, наприклад, у місцевості, де проживаєте, молитву протягом доби на 15 хв., і не більше, щоб не змучитися. Молитва має велику силу і цієї ночі ми усі були свідками цього, точніше не ми, а солдати в аеропорту!

МОЛІМОСЯ І ДІЙМО!" - закликає усіх небайдужих отець Бойко.

Джерело:    Воїни Христа Царя

Немає коментарів:

Дописати коментар