Слава Ісусу Христу! - Слава Україні! Слава Героям України!


ЛЮБОВ
довготерпелива, любов – лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається, не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить.
ЛЮБОВ НІКОЛИ НЕ ПРОМИНАЄ! (І Кор.13,4-8)

субота, 29 липня 2017 р.

28.07.2017р. Б. / Діти учасників РУВ взяли участь у християнському військово-вишкільному таборі “Захисник-2017″

Від 18 до 27 липня 2017 року на території Національного природнього парку «Сколівські Бескиди» вже другий рік поспіль відбувся Християнський військово-вишкільний табір «Захисник».

Метою табору «Захисник» є духовна, моральна, фізична та розумова підготовка молоді до можливого виконання нею військового обов’язку перед Українською державою в лавах Збройних сил та інших силових структур України. Особливістю цього табору є поєднання військового та християнського виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди та справедливості.

Головним завданням табору було навчити молодь любити Бога і свій рідний край, показати молоді образ воїна-християнина, який у світлі вчення Церкви є захисником миру і правди; тим, хто завжди дотримується християнських норм життя і не зловживає військовою силою; тим, хто захищає слабших та стоїть на боці справедливості та правди.

Також молодь навчалась плекати в собі почуття відповідальності за долю свого народу та розвивати готовність служити і любити до кінця.

Цього року в таборі взяли участь 45 дітей, серед яких 15 – діти воїнів Російсько-Української Війни. Упродовж 10 днів вони молилися, навчалися, вишколювались і старались зрозуміти, хто ж такий воїн-християнин.

 «Табір «Захисник» – це не просто фізичний вишкіл, це місце, де Бог збирає різні дари: до нас приїжджають спортсмени, фокусники, майбутні програмісти, семінаристи, художники, музиканти, студенти військових закладів – і всі вони стають одним – спільнотою, в якій кожен може зростати, навчитися відповідати за себе і один за одного. І що найважливіше для мене, «Захисник» має стати місцем, де молоді люди мають зустріти Бога, і навіть у екстремальних та важких ситуаціях зрозуміти, що Бог є поруч», – розповідає комендант табору, військовий капелан отець Ростислав Височан.

Капеланом “Захисника-2017″ був отець Михайло Кушнір. Священик зазначив, що під час табору в дітях намагалися, виховувати найголовніше – любов до Бога і України: «Любов до Бога і України – є головними правилами нашого життя».

За словами владики Богдана (Манишина), військові повинні вміти любити до кінця, жертвувати собою заради життя інших: «Бути військовим означає бути готовим у відповідну мить померти за інших, а це означає любити до кінця, а цього навчає нас Христос».

Вже традиційно організаторами табору є Департамент душпастирства силових структур України УГКЦ, Комісія душпастирства силових структур України Стрийської єпархії УГКЦ, ВО «Тризуб» ім. Степана Бандери, ГО «Українська молодь – Христові».  

Дякуємо всім, хто допомагав в організації табору, а саме: 8 окремий батальйон «Аррата» УДА, спілка ветеранів РУВ м. Н. Роздолу, спілка ветеранів РУВ м. Дрогобич, НСОУ «Пласт» м. Миколаєва, а також багато небайдужих приватних осіб. Сподіваємося, що у такій співпраці зможемо і надалі разом виховувати нашу молодь по-християнськи та з любов’ю до своєї землі.

Немає коментарів:

Дописати коментар