Голова відділу зв’язків Церкви і суспільства РПЦ, протоєрей Всеволод Чаплін задекларував свої політичні погляди і порадив що слід робити, аби повернути Росії втрачену велич. Як один із варіантів він запропонував використовувати війська за межами Росії для придушення «кольорових революцій», а також ввести для мігрантів жорстку форму обліку та підняти статус військовослужбовців.
Свої ідеї о. Чаплін виклав у блозі на сайті Російської служби новин, а згодом розвинув їх в інтерв’ю.
О. Всеволод, не остання людина в РПЦ, насамперед радить владі перейти від «стабільності» до «диктатури» совісті і волі, бо багато того, що нині відбувається у країні, не до вподоби народу.
«Мігранти повинні проходити реєстрацію – нехай електронну – принаймні раз на три дні, називаючи місце своєї легальної роботи. Тих, хто цього не зробить, - під кримінальне покарання», - каже він.
«Воїнство в Росії не може стояти на соціальних сходах нижче торговців. Кожному офіцеру Збройних Сил та правоохоронних органів має бути надана своя оселя, в тому числі в московському регіоні. Але таке житло потрібно прив'язати до займаної посади чи до гідного виходу на пенсію. І це буде найкращим засобом проти корупції», додав священик.
Священик РПЦ також вважає, що Росія повинна відряджати свої війська у різні регіони і брати участь у бойових діях.
«Я думаю, що потрібно подумати сьогодні про потужну військову присутність Росії у всіх регіонах, де люди просять захисту від помаранчевих експериментів, від різного роду «кольорових революцій». Навіть, якщо Росії потрібно буде брати участь у бойових діях, цього не потрібно сьогодні боятися: армії потрібно нарешті дати справжню роботу. Мережевих «хом'ячків» цілком можна було б відправити у діючі війська. Ті з них, хто виживуть, напевно, стануть людьми.
На прохання журналіста о. Всеволод пояснив, кого він мав на увазі, коли говорив про «мережевих хом’ячків».
«Людей, які в найкращий час свого життя проводять у віртуальних війнах. Потрібно давати людям в руки справжню справу, щоб вони відчували, що життя невичерпується простором Інтернету, що навколишнє життя досить складне, і в ньому потрібно брати участь по-справжньому, а не кидаючись тлінними словами в Інтернеті, зображуючи із себе героя, яким ти насправді далеко не є», - заявив Голова відділу зв’язків Церкви і суспільства РПЦ.
Джерела: РІСУ
Мандрівники Христа Царя
Немає коментарів:
Дописати коментар